szafka łazienkowa pod umywalkę senti malta plus 80 cm biały połysk
Nr kat. 100417915









opis produktu
Praktycznym i estetycznym rozwiązaniem do łazienki jest Szafka Pod Umywalkę 80 Malta Plus S1014-004. Jej podwieszana konstrukcja pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz zapewnia nowoczesny design. Dwie pojemne szuflady gwarantują porządek oraz wygodną przestrzeń do przechowywania. Dodatkowym atutem jest funkcja cichego domyku. Szafka Pod Umywalkę 80 Malta Plus S1014-004 wykonana z płyty wiórowej, lakierowana na biało, prezentuje się bardzo stylowo oraz gwarantuje trwałość i odporność na wilgoć. Spełnia ona funkcjonalne wymagania codziennego użytkowania, a także wprowadza do łazienki elegancję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S1014-004 |
| Waga brutto: | 22.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
Praktycznym i estetycznym rozwiązaniem do łazienki jest Szafka Pod Umywalkę 80 Malta Plus S1014-004. Jej podwieszana konstrukcja pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz zapewnia nowoczesny design. Dwie pojemne szuflady gwarantują porządek oraz wygodną przestrzeń do przechowywania. Dodatkowym atutem jest funkcja cichego domyku. Szafka Pod Umywalkę 80 Malta Plus S1014-004 wykonana z płyty wiórowej, lakierowana na biało, prezentuje się bardzo stylowo oraz gwarantuje trwałość i odporność na wilgoć. Spełnia ona funkcjonalne wymagania codziennego użytkowania, a także wprowadza do łazienki elegancję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S1014-004 |
| Waga brutto: | 22.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę senti malta plus 80 cm biały połysk
Nr kat. 100417915
Cena katalogowa: 629 zł/szt
Wymiary:
80 cm
1 szt.

Cena katalogowa: 629 zł/szt
1 szt





Cena katalogowa: 629 zł/szt
Wymiary:
80 cm
1 szt.

Cena katalogowa: 629 zł/szt
1 szt





opis produktu
Praktycznym i estetycznym rozwiązaniem do łazienki jest Szafka Pod Umywalkę 80 Malta Plus S1014-004. Jej podwieszana konstrukcja pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz zapewnia nowoczesny design. Dwie pojemne szuflady gwarantują porządek oraz wygodną przestrzeń do przechowywania. Dodatkowym atutem jest funkcja cichego domyku. Szafka Pod Umywalkę 80 Malta Plus S1014-004 wykonana z płyty wiórowej, lakierowana na biało, prezentuje się bardzo stylowo oraz gwarantuje trwałość i odporność na wilgoć. Spełnia ona funkcjonalne wymagania codziennego użytkowania, a także wprowadza do łazienki elegancję.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 57.2 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S1014-004 |
| Waga brutto: | 22.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


