szafka łazienkowa pod blat otwarta senti malta plus/ costa 20 cm jasne drewno
Nr kat. 100417908










opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Blat 20 Malta Plus S1014-006 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią funkcjonalność i estetykę w jednym. Mebel wyróżnia praktyczne podwieszenie, a także otwarty design z półkami, który umożliwia wygodny dostęp do przechowywanych akcesoriów łazienkowych. Otwarte półki pozwalają na łatwe rozmieszczenie ręczników oraz kosmetyków. Szafka Łazienkowa Pod Blat 20 Malta Plus S1014-006 została wykonana z płyty wiórowej laminowanej. Jasny kolor drewna nadaje jej subtelny, nowoczesny charakter. Kompaktowe wymiary mebla sprawiają, że doskonale wpasowuje się on w niewielkie przestrzenie. Jest również doskonałym łącznikiem, jak i zakończeniem dolnych szafek.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Symbol producenta: | S1014-006 |
| Waga brutto: | 10.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi










opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Blat 20 Malta Plus S1014-006 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią funkcjonalność i estetykę w jednym. Mebel wyróżnia praktyczne podwieszenie, a także otwarty design z półkami, który umożliwia wygodny dostęp do przechowywanych akcesoriów łazienkowych. Otwarte półki pozwalają na łatwe rozmieszczenie ręczników oraz kosmetyków. Szafka Łazienkowa Pod Blat 20 Malta Plus S1014-006 została wykonana z płyty wiórowej laminowanej. Jasny kolor drewna nadaje jej subtelny, nowoczesny charakter. Kompaktowe wymiary mebla sprawiają, że doskonale wpasowuje się on w niewielkie przestrzenie. Jest również doskonałym łącznikiem, jak i zakończeniem dolnych szafek.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Symbol producenta: | S1014-006 |
| Waga brutto: | 10.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat otwarta senti malta plus/ costa 20 cm jasne drewno
Nr kat. 100417908
Cena katalogowa: 259 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 259 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Blat 20 Malta Plus S1014-006 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią funkcjonalność i estetykę w jednym. Mebel wyróżnia praktyczne podwieszenie, a także otwarty design z półkami, który umożliwia wygodny dostęp do przechowywanych akcesoriów łazienkowych. Otwarte półki pozwalają na łatwe rozmieszczenie ręczników oraz kosmetyków. Szafka Łazienkowa Pod Blat 20 Malta Plus S1014-006 została wykonana z płyty wiórowej laminowanej. Jasny kolor drewna nadaje jej subtelny, nowoczesny charakter. Kompaktowe wymiary mebla sprawiają, że doskonale wpasowuje się on w niewielkie przestrzenie. Jest również doskonałym łącznikiem, jak i zakończeniem dolnych szafek.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Malta Plus |
| Dekor: | Dąb Craft Złoty |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Symbol producenta: | S1014-006 |
| Waga brutto: | 10.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


