szafka pod umywalkę 60 elita kwadro plus
Nr kat. 100193845








opis produktu
Pomieścisz wszystkie potrzebne akcesoria, kosmetyki oraz detergenty w dwóch pojemnych szufladach szafki podumywalkowej z kolekcji KWADRO PLUS o szerokości 60cm. Górna szuflada posiada praktyczny organizer, dla lepszej organizacji przedmiotów. Dzięki temu będziesz je miał zawsze pod ręką. Listwowe chromowane uchwyty dodatkowo ułatwiają codzienne użytkowanie. Prezentowany model wyprodukowano z wysokiej jakości płyty laminowanej. Szafka odznacza się tym samym znaczącą wytrzymałością, solidnością wykonania oraz odpornością na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne. Całość pokryto antracytowym lakierem o wysokim połysku.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Kwadro plus |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | A857969153 |
| Waga brutto: | 20.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi








opis produktu
Pomieścisz wszystkie potrzebne akcesoria, kosmetyki oraz detergenty w dwóch pojemnych szufladach szafki podumywalkowej z kolekcji KWADRO PLUS o szerokości 60cm. Górna szuflada posiada praktyczny organizer, dla lepszej organizacji przedmiotów. Dzięki temu będziesz je miał zawsze pod ręką. Listwowe chromowane uchwyty dodatkowo ułatwiają codzienne użytkowanie. Prezentowany model wyprodukowano z wysokiej jakości płyty laminowanej. Szafka odznacza się tym samym znaczącą wytrzymałością, solidnością wykonania oraz odpornością na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne. Całość pokryto antracytowym lakierem o wysokim połysku.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Kwadro plus |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | A857969153 |
| Waga brutto: | 20.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę 60 elita kwadro plus
Nr kat. 100193845
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Pomieścisz wszystkie potrzebne akcesoria, kosmetyki oraz detergenty w dwóch pojemnych szufladach szafki podumywalkowej z kolekcji KWADRO PLUS o szerokości 60cm. Górna szuflada posiada praktyczny organizer, dla lepszej organizacji przedmiotów. Dzięki temu będziesz je miał zawsze pod ręką. Listwowe chromowane uchwyty dodatkowo ułatwiają codzienne użytkowanie. Prezentowany model wyprodukowano z wysokiej jakości płyty laminowanej. Szafka odznacza się tym samym znaczącą wytrzymałością, solidnością wykonania oraz odpornością na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne. Całość pokryto antracytowym lakierem o wysokim połysku.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Kwadro plus |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | A857969153 |
| Waga brutto: | 20.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


