szafka łazienkowa pod umywalkę oristo siena 120 cm niebieski mat or45-sd2s-120-14
Nr kat. 100353760

opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Oristo Siena 120 Cm Niebieski Mat Or45-Sd2s-120-14 może być łatwo dostosowana do indywidualnych potrzeb, umożliwiając wybór umywalki meblowej, nablatowej oraz dedykowanego blatu. Dwie duże szuflady z systemem cichego domykania to praktyczne rozwiązanie, gwarantujące komfort korzystania z mebla na co dzień. Szuflady pozwalają uporządkować kosmetyki i akcesoria łazienkowe, utrzymując porządek w łazience. Korpus szafki wykonany jest z lakierowanej płyty, a jej fronty z lakierowanej płyty MDF, dodając elegancji i stylu. Wyjątkowy niebieski kolor z matowym wykończeniem nadaje łazience nowoczesnego charakteru, wprowadzając subtelny akcent do aranżacji. Uchwyty do szafki dostępne są oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | siena |
| Kolor producenta: | Granatowy |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 119.6 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Granatowy |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Symbol producenta: | OR45-SD2S-120-14 |
| Waga brutto: | 46.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Oristo Siena 120 Cm Niebieski Mat Or45-Sd2s-120-14 może być łatwo dostosowana do indywidualnych potrzeb, umożliwiając wybór umywalki meblowej, nablatowej oraz dedykowanego blatu. Dwie duże szuflady z systemem cichego domykania to praktyczne rozwiązanie, gwarantujące komfort korzystania z mebla na co dzień. Szuflady pozwalają uporządkować kosmetyki i akcesoria łazienkowe, utrzymując porządek w łazience. Korpus szafki wykonany jest z lakierowanej płyty, a jej fronty z lakierowanej płyty MDF, dodając elegancji i stylu. Wyjątkowy niebieski kolor z matowym wykończeniem nadaje łazience nowoczesnego charakteru, wprowadzając subtelny akcent do aranżacji. Uchwyty do szafki dostępne są oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | siena |
| Kolor producenta: | Granatowy |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 119.6 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Granatowy |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Symbol producenta: | OR45-SD2S-120-14 |
| Waga brutto: | 46.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę oristo siena 120 cm niebieski mat or45-sd2s-120-14
Nr kat. 100353760
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Oristo Siena 120 Cm Niebieski Mat Or45-Sd2s-120-14 może być łatwo dostosowana do indywidualnych potrzeb, umożliwiając wybór umywalki meblowej, nablatowej oraz dedykowanego blatu. Dwie duże szuflady z systemem cichego domykania to praktyczne rozwiązanie, gwarantujące komfort korzystania z mebla na co dzień. Szuflady pozwalają uporządkować kosmetyki i akcesoria łazienkowe, utrzymując porządek w łazience. Korpus szafki wykonany jest z lakierowanej płyty, a jej fronty z lakierowanej płyty MDF, dodając elegancji i stylu. Wyjątkowy niebieski kolor z matowym wykończeniem nadaje łazience nowoczesnego charakteru, wprowadzając subtelny akcent do aranżacji. Uchwyty do szafki dostępne są oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | siena |
| Kolor producenta: | Granatowy |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 119.6 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Granatowy |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Symbol producenta: | OR45-SD2S-120-14 |
| Waga brutto: | 46.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


