szafka łazienkowa pod umywalkę oristo etna uni 120 cm zielony mat or52-sd2s-120-17
Nr kat. 100430335
opis produktu
Szafka Pod Umywalkę 120 Oristo Etna jest dużą szafką do łazienki, która pozwoli stworzyć wygodną i funkcjonalną strefę umywalkową. Wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej, z lakierowanymi frontami, wykazuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Wyposażona w dwie pojemne szuflady z cichym domykiem i pełnym wysuwem, zapewnia wygodną przestrzeń do przechowywania. Szafka Pod Umywalkę 120 Oristo Etna jest dostępna w różnych kolorach, dzięki czemu można dopasować ją do wystroju własnej łazienki. Jej wymiary to 50 cm wysokości, 119.6 cm szerokości i 46 cm głębokości. Dostarczany produkt jest zmontowany i został objęty 5-letnią gwarancją producenta. Uchwyty można do niego zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Kolor producenta: | Oliwkowy |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 119.6 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | OR52-SD2S-120-17 |
| Waga brutto: | 47.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka Pod Umywalkę 120 Oristo Etna jest dużą szafką do łazienki, która pozwoli stworzyć wygodną i funkcjonalną strefę umywalkową. Wykonana z wysokiej jakości płyty wiórowej, z lakierowanymi frontami, wykazuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Wyposażona w dwie pojemne szuflady z cichym domykiem i pełnym wysuwem, zapewnia wygodną przestrzeń do przechowywania. Szafka Pod Umywalkę 120 Oristo Etna jest dostępna w różnych kolorach, dzięki czemu można dopasować ją do wystroju własnej łazienki. Jej wymiary to 50 cm wysokości, 119.6 cm szerokości i 46 cm głębokości. Dostarczany produkt jest zmontowany i został objęty 5-letnią gwarancją producenta. Uchwyty można do niego zamówić oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Kolor producenta: | Oliwkowy |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 119.6 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | OR52-SD2S-120-17 |
| Waga brutto: | 47.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę oristo etna uni 120 cm zielony mat or52-sd2s-120-17
Nr kat. 100430335
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



