szafka pod umywalkę 120 koło traffic
Nr kat. 100249730
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 120 KOŁO TRAFFIC to model utrzymany w stylu nowoczesnym, który prezentuje gładką powierzchnię, szary odcień oraz minimalistyczną konstrukcję. Łatwa w pielęgnacji oraz skutecznie odbijająca światło szafka podumywalkowa wnosi do wnętrza wizualną lekkość. Ponadto produkt wykonany z płyty MDF zapewnia wieloletnią trwałość oraz właściwości odporne na ślady zarysowań, przebarwień i pęknięć. Szafka wisząca, która sprawdzi się także w formie stojącej, dostępna jest także w innych kolorach i wzorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Koło |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Traffic |
| Szerokość: | 116.8 cm |
| Wysokość: | 62.5 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor: | Szary |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 89440000 |
| Waga brutto: | 58.500 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 120 KOŁO TRAFFIC to model utrzymany w stylu nowoczesnym, który prezentuje gładką powierzchnię, szary odcień oraz minimalistyczną konstrukcję. Łatwa w pielęgnacji oraz skutecznie odbijająca światło szafka podumywalkowa wnosi do wnętrza wizualną lekkość. Ponadto produkt wykonany z płyty MDF zapewnia wieloletnią trwałość oraz właściwości odporne na ślady zarysowań, przebarwień i pęknięć. Szafka wisząca, która sprawdzi się także w formie stojącej, dostępna jest także w innych kolorach i wzorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Koło |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Traffic |
| Szerokość: | 116.8 cm |
| Wysokość: | 62.5 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor: | Szary |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | 89440000 |
| Waga brutto: | 58.500 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę 120 koło traffic
Nr kat. 100249730
Przeglądaj inne z kolekcji




