szafka pod umywalkę 120 elita split
Nr kat. 100257529
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 120 ELITA SPLIT to nowoczesna i podwieszana szafka łazienkowa biała, która zapewnia łatwość pielęgnacji oraz odporność na wilgoć, jak również uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednia do aranżacji nowoczesnych szafka podumywalkowa wniesie do wnętrza wizualną lekkość. Produkt posiada trzy pojemne szuflady wzbogacone o innowacyjny system cichego domknięcia drzwi. Ponadto podwieszane meble łazienkowe Elita – dostępne w różnych wariantach kolorystycznych – objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Split |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Lewa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | 168172 |
| Waga brutto: | 52 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 120 ELITA SPLIT to nowoczesna i podwieszana szafka łazienkowa biała, która zapewnia łatwość pielęgnacji oraz odporność na wilgoć, jak również uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednia do aranżacji nowoczesnych szafka podumywalkowa wniesie do wnętrza wizualną lekkość. Produkt posiada trzy pojemne szuflady wzbogacone o innowacyjny system cichego domknięcia drzwi. Ponadto podwieszane meble łazienkowe Elita – dostępne w różnych wariantach kolorystycznych – objęte są 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Split |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Montaż: | Lewa |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | 168172 |
| Waga brutto: | 52 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę 120 elita split
Nr kat. 100257529
Przeglądaj inne z kolekcji
Pamiętaj o










