szafka pod umywalkę 120 comad monako
Nr kat. 100304729
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 120 COMAD MONAKO to szafka podumywalkowa z podwójnymi szufladami na wysokiej jakości prowadnicach z systemem cichego domknięcia. Model o wymiarach 120 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 46 cm głębokości przeznaczony jest do montażu podwieszanego. Meble łazienkowe Comad posiadają białe fronty oraz korpus w kolorze jasnego drewna, który wiernie odzwierciedla strukturę mebli drewnianych naturalnych. Kolekcja mebli łazienkowych doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskim, nowoczesnym i eklektycznym. Szafka podumywalkowa wykonana została z płyty MDF dwustronnie laminowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Monako |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | Monako Oak White 823 |
| Waga brutto: | 8 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 120 COMAD MONAKO to szafka podumywalkowa z podwójnymi szufladami na wysokiej jakości prowadnicach z systemem cichego domknięcia. Model o wymiarach 120 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 46 cm głębokości przeznaczony jest do montażu podwieszanego. Meble łazienkowe Comad posiadają białe fronty oraz korpus w kolorze jasnego drewna, który wiernie odzwierciedla strukturę mebli drewnianych naturalnych. Kolekcja mebli łazienkowych doskonale odnajdzie się w aranżacjach skandynawskim, nowoczesnym i eklektycznym. Szafka podumywalkowa wykonana została z płyty MDF dwustronnie laminowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Monako |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Symbol producenta: | Monako Oak White 823 |
| Waga brutto: | 8 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka pod umywalkę 120 comad monako
Nr kat. 100304729
Przeglądaj inne z kolekcji







