szafka łazienkowa z umywalką cersanit gracja 60 cm biały połysk s801-068-dsm
Nr kat. 100318761
opis produktu
Szafka z umywalką w zestawie SET 499 GRACJA ONTARIO 60 biała.
W skład zestawu wchodzą wisząca szafka podumywalkowa GRACJA BIAŁA 60 z umywalką meblową ONTARIO 60. Front oraz korpus szafki są wykonane z płyty wiórowej lakierowanej w kolorze białym. Szafka posiada dwie pojemne szuflady z cichym domykiem oraz chromowanymi uchwytami. Mebel do samodzielnego montażu. Zestaw jest łatwy i szybki w montażu. Z pewnością pomieści wszystkie łazienkowe drobiazgi.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | gracja |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 58.8 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Lakierowane fronty |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S801-068-DSM |
| Waga brutto: | 31.166 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka z umywalką w zestawie SET 499 GRACJA ONTARIO 60 biała.
W skład zestawu wchodzą wisząca szafka podumywalkowa GRACJA BIAŁA 60 z umywalką meblową ONTARIO 60. Front oraz korpus szafki są wykonane z płyty wiórowej lakierowanej w kolorze białym. Szafka posiada dwie pojemne szuflady z cichym domykiem oraz chromowanymi uchwytami. Mebel do samodzielnego montażu. Zestaw jest łatwy i szybki w montażu. Z pewnością pomieści wszystkie łazienkowe drobiazgi.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | gracja |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 58.8 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Lakierowane fronty |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S801-068-DSM |
| Waga brutto: | 31.166 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką cersanit gracja 60 cm biały połysk s801-068-dsm
Nr kat. 100318761
Cena katalogowa: 899 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt1,00szt
Cena katalogowa: 899 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt1,00szt
opis produktu
Szafka z umywalką w zestawie SET 499 GRACJA ONTARIO 60 biała.
W skład zestawu wchodzą wisząca szafka podumywalkowa GRACJA BIAŁA 60 z umywalką meblową ONTARIO 60. Front oraz korpus szafki są wykonane z płyty wiórowej lakierowanej w kolorze białym. Szafka posiada dwie pojemne szuflady z cichym domykiem oraz chromowanymi uchwytami. Mebel do samodzielnego montażu. Zestaw jest łatwy i szybki w montażu. Z pewnością pomieści wszystkie łazienkowe drobiazgi.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Kolekcja: | gracja |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 58.8 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Lakierowane fronty |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | S801-068-DSM |
| Waga brutto: | 31.166 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


