szafka łazienkowa z umywalką cersanit basic 56 cm biały połysk s801-537
Nr kat. 100497021
![[2PAC] ZEST SZAF UMY BASIC 56X34 BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EDF949A57FED8C2BEF8%26compId%3D100497021_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Zestaw szafka z umywalką BASIC 60X35 BIA S801-537 to propozycja marki Cersanit, której wymiary wynoszą 56 cm szerokości, 74 cm wysokości oraz 34 cm głębokości. Powyższa szafka z umywalką łączy uniwersalny design z neutralną kolorystyką, stanowiąc ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki bądź toalety. Mebel łazienkowy biały posiada połyskujące wykończenie powierzchni, które dodatkowo potęgują chromowane uchwyty. Model przeznaczony do samodzielnego montażu został wyposażony w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz pojemną przestrzeń wewnętrzną z półkami. Odporna na uszkodzenia mechaniczne szafka z umywalką zapewnia także łatwość utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Produkt dostępny w różnych rozmiarach objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Basic |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S801-537 |
| Waga brutto: | 31 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[2PAC] ZEST SZAF UMY BASIC 56X34 BIA](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_PROD%26docId%3D005056B605791EDF949A57FED8C2BEF8%26compId%3D100497021_img.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Zestaw szafka z umywalką BASIC 60X35 BIA S801-537 to propozycja marki Cersanit, której wymiary wynoszą 56 cm szerokości, 74 cm wysokości oraz 34 cm głębokości. Powyższa szafka z umywalką łączy uniwersalny design z neutralną kolorystyką, stanowiąc ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki bądź toalety. Mebel łazienkowy biały posiada połyskujące wykończenie powierzchni, które dodatkowo potęgują chromowane uchwyty. Model przeznaczony do samodzielnego montażu został wyposażony w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz pojemną przestrzeń wewnętrzną z półkami. Odporna na uszkodzenia mechaniczne szafka z umywalką zapewnia także łatwość utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Produkt dostępny w różnych rozmiarach objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Basic |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S801-537 |
| Waga brutto: | 31 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa z umywalką cersanit basic 56 cm biały połysk s801-537
Nr kat. 100497021
opis produktu
Zestaw szafka z umywalką BASIC 60X35 BIA S801-537 to propozycja marki Cersanit, której wymiary wynoszą 56 cm szerokości, 74 cm wysokości oraz 34 cm głębokości. Powyższa szafka z umywalką łączy uniwersalny design z neutralną kolorystyką, stanowiąc ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki bądź toalety. Mebel łazienkowy biały posiada połyskujące wykończenie powierzchni, które dodatkowo potęgują chromowane uchwyty. Model przeznaczony do samodzielnego montażu został wyposażony w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz pojemną przestrzeń wewnętrzną z półkami. Odporna na uszkodzenia mechaniczne szafka z umywalką zapewnia także łatwość utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Produkt dostępny w różnych rozmiarach objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Basic |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Materiał umywalki: | Ceramika |
| Wykończenie: | połysk |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 85 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | S801-537 |
| Waga brutto: | 31 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


