szafka łazienkowa wisząca z lustrem cersanit moduo 40 cm antracyt mat s590-084
Nr kat. 100430465
opis produktu
Elegancka i funkcjonalna Szafka Łazienkowa Wisząca Z Lustrem 40 Cersanit Moduo S590-084 jest świetnym rozwiązaniem do strefy umywalkowej łazienki. Ma drzwiczki z uniwersalną stroną montażu, ukrytym uchwytem oraz cichym domykiem. Została wyposażona w szklane półki, tworząc dodatkową i wygodną przestrzeń do przechowywania. Utrzymana jest w ciemnym odcieniu antracytu z matową powierzchnią. Dostępna jest również w innych kolorach. Wykonana z płyty wiórowej oraz MDF-u lakierowanego, gwarantuje trwałość, wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Jej front wykończony jest dodatkowo lustrem. Wymiary szafki to 80 cm wysokości, 40 cm szerokości cm oraz 15 cm głębokości. Dostarczany produkt jest zmontowany i objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Moduo |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S590-084 |
| Waga brutto: | 14.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Elegancka i funkcjonalna Szafka Łazienkowa Wisząca Z Lustrem 40 Cersanit Moduo S590-084 jest świetnym rozwiązaniem do strefy umywalkowej łazienki. Ma drzwiczki z uniwersalną stroną montażu, ukrytym uchwytem oraz cichym domykiem. Została wyposażona w szklane półki, tworząc dodatkową i wygodną przestrzeń do przechowywania. Utrzymana jest w ciemnym odcieniu antracytu z matową powierzchnią. Dostępna jest również w innych kolorach. Wykonana z płyty wiórowej oraz MDF-u lakierowanego, gwarantuje trwałość, wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Jej front wykończony jest dodatkowo lustrem. Wymiary szafki to 80 cm wysokości, 40 cm szerokości cm oraz 15 cm głębokości. Dostarczany produkt jest zmontowany i objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki wiszące |
|---|---|
| Kolekcja: | Moduo |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 15 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Szafka z lustrem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | S590-084 |
| Waga brutto: | 14.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca z lustrem cersanit moduo 40 cm antracyt mat s590-084
Nr kat. 100430465
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









