szafka łazienkowa wisząca otwarta elita look 20 cm orzech lincoln re110200027060
Nr kat. 100341653


opis produktu
Szafka modułowa wisząca otwarta Look firmy Elita to mebel, który doskonale wkomponuje się w modny, nowoczesny wystrój. Wyprodukowano ją z płyty laminowanej w kolorze ciemnego drewna. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu szafka będzie służyła przez wiele lat. Szafka Look ma wymiary 20cm szerokości, 63.5 cm wysokości i 45 cm głębokość, dzięki czemu zmieści ona kosmetyki i inne akcesoria łazienkowe. Otwarta konstrukcja pozwala na wyeksponowanie przedmiotów, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Szafka Look jest objęta 2-letnią gwarancją producenta. Jest to produkt sprawdzony, wytrzymały i funkcjonalny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE110200027060 |
| Waga brutto: | 9.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Szafka modułowa wisząca otwarta Look firmy Elita to mebel, który doskonale wkomponuje się w modny, nowoczesny wystrój. Wyprodukowano ją z płyty laminowanej w kolorze ciemnego drewna. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu szafka będzie służyła przez wiele lat. Szafka Look ma wymiary 20cm szerokości, 63.5 cm wysokości i 45 cm głębokość, dzięki czemu zmieści ona kosmetyki i inne akcesoria łazienkowe. Otwarta konstrukcja pozwala na wyeksponowanie przedmiotów, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Szafka Look jest objęta 2-letnią gwarancją producenta. Jest to produkt sprawdzony, wytrzymały i funkcjonalny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE110200027060 |
| Waga brutto: | 9.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa wisząca otwarta elita look 20 cm orzech lincoln re110200027060
Nr kat. 100341653
Cena katalogowa: 373 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 373 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Szafka modułowa wisząca otwarta Look firmy Elita to mebel, który doskonale wkomponuje się w modny, nowoczesny wystrój. Wyprodukowano ją z płyty laminowanej w kolorze ciemnego drewna. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu szafka będzie służyła przez wiele lat. Szafka Look ma wymiary 20cm szerokości, 63.5 cm wysokości i 45 cm głębokość, dzięki czemu zmieści ona kosmetyki i inne akcesoria łazienkowe. Otwarta konstrukcja pozwala na wyeksponowanie przedmiotów, które chcesz mieć zawsze pod ręką. Szafka Look jest objęta 2-letnią gwarancją producenta. Jest to produkt sprawdzony, wytrzymały i funkcjonalny.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | RE110200027060 |
| Waga brutto: | 9.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


