szafka łazienkowa pod umywalkę z blatem uptrend nava 60 cm biały mat 004-su60-01+999-bl60-01
Nr kat. 100526056

opis produktu
Nowoczesna Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Z Blatem Uptrend Nava 60 Cm Biały Mat 004-Su60-01+999-Bl60-01 to funkcjonalny zestaw obejmujący białą szafkę pod umywalkę, blat oraz czarne uchwyty, które dodają elegancji. Podwieszana szafka wyposażona jest w dwie szuflady z ryflowanymi uchwytami, pełnym wysuwem oraz funkcją cichego domyku, zapewniając wygodne przechowywanie oraz komfort użytkowania. Mebel doskonale komponuje się z umywalką nablatową, nadając wnętrzu minimalistyczny i elegancki charakter. Jego gładki front został wykonany z trwałej płyty MDF, całość wykończona jest matowym lakierem, który gwarantuje trwałość oraz odporność na wilgoć. Zestaw dostępny jest w różnych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Nava |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60.5 cm |
| Wysokość: | 52.7 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 004-SU60-01+999-BL60-01 |
| Waga brutto: | 32 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Nowoczesna Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Z Blatem Uptrend Nava 60 Cm Biały Mat 004-Su60-01+999-Bl60-01 to funkcjonalny zestaw obejmujący białą szafkę pod umywalkę, blat oraz czarne uchwyty, które dodają elegancji. Podwieszana szafka wyposażona jest w dwie szuflady z ryflowanymi uchwytami, pełnym wysuwem oraz funkcją cichego domyku, zapewniając wygodne przechowywanie oraz komfort użytkowania. Mebel doskonale komponuje się z umywalką nablatową, nadając wnętrzu minimalistyczny i elegancki charakter. Jego gładki front został wykonany z trwałej płyty MDF, całość wykończona jest matowym lakierem, który gwarantuje trwałość oraz odporność na wilgoć. Zestaw dostępny jest w różnych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Nava |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60.5 cm |
| Wysokość: | 52.7 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 004-SU60-01+999-BL60-01 |
| Waga brutto: | 32 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę z blatem uptrend nava 60 cm biały mat 004-su60-01+999-bl60-01
Nr kat. 100526056
Cena katalogowa: 1 291,50 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.
Cena katalogowa: 1 291,50 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.
opis produktu
Nowoczesna Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Z Blatem Uptrend Nava 60 Cm Biały Mat 004-Su60-01+999-Bl60-01 to funkcjonalny zestaw obejmujący białą szafkę pod umywalkę, blat oraz czarne uchwyty, które dodają elegancji. Podwieszana szafka wyposażona jest w dwie szuflady z ryflowanymi uchwytami, pełnym wysuwem oraz funkcją cichego domyku, zapewniając wygodne przechowywanie oraz komfort użytkowania. Mebel doskonale komponuje się z umywalką nablatową, nadając wnętrzu minimalistyczny i elegancki charakter. Jego gładki front został wykonany z trwałej płyty MDF, całość wykończona jest matowym lakierem, który gwarantuje trwałość oraz odporność na wilgoć. Zestaw dostępny jest w różnych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | wyposazenie-lazienki-taniej-o-vat |
|---|---|
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
| Zestaw zawiera: |
|
| Kolekcja: | Nava |
| Gwarancja na ceramikę: | 10 lat |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Uptrend |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60.5 cm |
| Wysokość: | 52.7 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 004-SU60-01+999-BL60-01 |
| Waga brutto: | 32 kg |
Uptrend Poland Sp. z o.o. PRZYSZŁOŚCI 21 05-552 ŁAZY POLSKA info@uptrend.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


