szafka łazienkowa pod umywalkę z blatem oristo geo 60 cm biały połysk ki01-zb2s-60-1
Nr kat. 100456136
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Z Blatem Oristo Geo 60 Cm Biały Połysk Ki01-Zb2s-60-1 zapewnia łazience nowoczesny wygląd, jednocześnie ułatwiając organizację przestrzeni. Wyposażona w solidny blat, stanowi idealne miejsce do umieszczenia umywalki nablatowej. Dwie praktyczne szuflady z cichym domykiem umożliwiają wygodne z niej korzystanie. Szafka jest wykonana z płyty wiórowej, co zapewnia trwałość i stabilność konstrukcji. Fronty i korpus są lakierowane, prezentując się efektownie w białym kolorze z połyskiem. Produkt dostarczany jest zmontowany, dostępny jest w różnych kolorach oraz rozmiarach. W komplecie znajdują się uchwyty chromowane relingowe. Istnieje możliwość zakupu analogicznego uchwytu w dekorze czarny mat – 100456145 lub uchwytu listwowego w takim samym wykończeniu – 100456146. W skład zestawu nie wchodzi umywalka.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Geo |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 60.7 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | KI01-ZB2S-60-1 |
| Waga brutto: | 26 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Z Blatem Oristo Geo 60 Cm Biały Połysk Ki01-Zb2s-60-1 zapewnia łazience nowoczesny wygląd, jednocześnie ułatwiając organizację przestrzeni. Wyposażona w solidny blat, stanowi idealne miejsce do umieszczenia umywalki nablatowej. Dwie praktyczne szuflady z cichym domykiem umożliwiają wygodne z niej korzystanie. Szafka jest wykonana z płyty wiórowej, co zapewnia trwałość i stabilność konstrukcji. Fronty i korpus są lakierowane, prezentując się efektownie w białym kolorze z połyskiem. Produkt dostarczany jest zmontowany, dostępny jest w różnych kolorach oraz rozmiarach. W komplecie znajdują się uchwyty chromowane relingowe. Istnieje możliwość zakupu analogicznego uchwytu w dekorze czarny mat – 100456145 lub uchwytu listwowego w takim samym wykończeniu – 100456146. W skład zestawu nie wchodzi umywalka.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Geo |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 60.7 cm |
| Wysokość: | 64 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | KI01-ZB2S-60-1 |
| Waga brutto: | 26 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę z blatem oristo geo 60 cm biały połysk ki01-zb2s-60-1
Nr kat. 100456136
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



