szafka łazienkowa pod umywalkę szynaka meble magnum 150 cm mango rustic th-100-1943
Nr kat. 100582760
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Magnum |
| Kolor producenta: | Mango Rustic Lakier |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Drewno |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Drewno |
| Liczba szuflad/drzwi: | 4/2 |
| Symbol producenta: | TH-100-1943 |
| Waga brutto: | 62 kg |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | Magnum |
| Kolor producenta: | Mango Rustic Lakier |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Szynaka Meble |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 150 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Tak |
| Materiał wykonania: | Drewno |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Drewno |
| Liczba szuflad/drzwi: | 4/2 |
| Symbol producenta: | TH-100-1943 |
| Waga brutto: | 62 kg |
Szynaka-Meble Sp. z o.o. DWORCOWA 20 14-260 LUBAWA POLSKA support@szynaka.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę szynaka meble magnum 150 cm mango rustic th-100-1943
Nr kat. 100582760
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









