szafka łazienkowa pod umywalkę senti maletto 80 cm push to open kaszmir mat
Nr kat. 100596162
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Maletto 80 cm kaszmir mat to projekt utrzymany w modnym, naturalnym, a jednocześnie eleganckim odcieniu beżu, który zapewnia szerokie możliwości kompozycji kolorystycznych. Powyższa szafka łazienkowa kaszmirowa znakomicie współpracuje zarówno ze spokojnymi i łagodnymi odcieniami ziemi, jak również intensywniejszymi barwami oraz połyskiem. Prezentowany model o matowym i idealnie gładkim wykończeniu powierzchni wyróżnia się minimalistyczna formą. Szafka podumywalkowa wyposażona została w pojedynczą szufladę o pełnym wysuwie, gwarantując pojemną przestrzeń do przechowywania oraz codzienny komfort użytkowania. Bezuchwytowy system otwierania, który podlega na dociśnięciu frontu do korpusu, podkreśla nowoczesny i harmonijny styl mebla. Powyższy wariant przeznaczony do montażu wiszącego tworzy wrażenie wizualnie lekkiej bryły. Wykonany z płyty laminowanej, zapewnia trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, środki chemiczne oraz wilgoć.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 31.4 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-008 |
| Waga brutto: | 18.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Senti Maletto 80 cm kaszmir mat to projekt utrzymany w modnym, naturalnym, a jednocześnie eleganckim odcieniu beżu, który zapewnia szerokie możliwości kompozycji kolorystycznych. Powyższa szafka łazienkowa kaszmirowa znakomicie współpracuje zarówno ze spokojnymi i łagodnymi odcieniami ziemi, jak również intensywniejszymi barwami oraz połyskiem. Prezentowany model o matowym i idealnie gładkim wykończeniu powierzchni wyróżnia się minimalistyczna formą. Szafka podumywalkowa wyposażona została w pojedynczą szufladę o pełnym wysuwie, gwarantując pojemną przestrzeń do przechowywania oraz codzienny komfort użytkowania. Bezuchwytowy system otwierania, który podlega na dociśnięciu frontu do korpusu, podkreśla nowoczesny i harmonijny styl mebla. Powyższy wariant przeznaczony do montażu wiszącego tworzy wrażenie wizualnie lekkiej bryły. Wykonany z płyty laminowanej, zapewnia trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, środki chemiczne oraz wilgoć.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 79.4 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 31.4 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-008 |
| Waga brutto: | 18.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę senti maletto 80 cm push to open kaszmir mat
Nr kat. 100596162
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









