szafka łazienkowa pod umywalkę roca reef 80 cm dąb hamilton a857955464
Nr kat. 100570318






opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Reef 80 cm dąb hamilton a857955464 to model o wymiarach sięgających 80 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Prezentowany mebel łazienkowy drewnopodobny charakteryzuje się ryflowanym frontem, przytulnym odcieniem oraz strukturą odzwierciedlającą rzeczywiste usłojenie dębu. Naturalny wygląd szafki pod umywalkę potęguje matowa powierzchnia. Model z podwójnymi szufladami oraz czarnymi uchwytami wzbogaca system cichego domknięcia, który pozwala komfortowo, bezpiecznie i dyskretnie sięgać po zawartość mebla. Szafka podumywalkowa powstała z odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej oraz płyty MDF.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reef |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Poziom |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 19 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A857955464 |
| Waga brutto: | 27.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Reef 80 cm dąb hamilton a857955464 to model o wymiarach sięgających 80 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Prezentowany mebel łazienkowy drewnopodobny charakteryzuje się ryflowanym frontem, przytulnym odcieniem oraz strukturą odzwierciedlającą rzeczywiste usłojenie dębu. Naturalny wygląd szafki pod umywalkę potęguje matowa powierzchnia. Model z podwójnymi szufladami oraz czarnymi uchwytami wzbogaca system cichego domknięcia, który pozwala komfortowo, bezpiecznie i dyskretnie sięgać po zawartość mebla. Szafka podumywalkowa powstała z odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej oraz płyty MDF.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reef |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Poziom |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 19 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A857955464 |
| Waga brutto: | 27.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę roca reef 80 cm dąb hamilton a857955464
Nr kat. 100570318
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Reef 80 cm dąb hamilton a857955464 to model o wymiarach sięgających 80 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Prezentowany mebel łazienkowy drewnopodobny charakteryzuje się ryflowanym frontem, przytulnym odcieniem oraz strukturą odzwierciedlającą rzeczywiste usłojenie dębu. Naturalny wygląd szafki pod umywalkę potęguje matowa powierzchnia. Model z podwójnymi szufladami oraz czarnymi uchwytami wzbogaca system cichego domknięcia, który pozwala komfortowo, bezpiecznie i dyskretnie sięgać po zawartość mebla. Szafka podumywalkowa powstała z odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz niezwykle łatwej w pielęgnacji płyty laminowanej oraz płyty MDF.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reef |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Hamilton |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Poziom |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 19 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A857955464 |
| Waga brutto: | 27.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


