szafka łazienkowa pod umywalkę roca reef 80 cm biały mat a857955529
Nr kat. 100570315
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Reef 80 cm biały mat a857955529 to mebel łazienkowy biały przeznaczony do montażu podwieszanego. Powyższy wariant w stylu nowoczesnym wniesie do wnętrza wizualną lekkość, a jednocześnie funkcjonalność. Szafka podumywalkowa powstała z niezawodnej płyty MDF oraz lakierowanej. Jej ryflowany front zdobią pionowe płyciny, które stanowią odpowiedź na aktualne trendy, a jednocześnie wzbogacają minimalistyczną bryłę. Szafka pod umywalkę posiada dwie pojemne szuflady, których wygodę użytkowania gwarantuje system cichego domknięcia. Model o wymiarach wynoszących 80 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości występuje w komplecie z czarnymi uchwytami.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reef |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Poziom |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 19 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A857955529 |
| Waga brutto: | 31.670 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Reef 80 cm biały mat a857955529 to mebel łazienkowy biały przeznaczony do montażu podwieszanego. Powyższy wariant w stylu nowoczesnym wniesie do wnętrza wizualną lekkość, a jednocześnie funkcjonalność. Szafka podumywalkowa powstała z niezawodnej płyty MDF oraz lakierowanej. Jej ryflowany front zdobią pionowe płyciny, które stanowią odpowiedź na aktualne trendy, a jednocześnie wzbogacają minimalistyczną bryłę. Szafka pod umywalkę posiada dwie pojemne szuflady, których wygodę użytkowania gwarantuje system cichego domknięcia. Model o wymiarach wynoszących 80 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości występuje w komplecie z czarnymi uchwytami.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Reef |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Poziom |
| Kolor uchwytu: | Czarny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 19 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | A857955529 |
| Waga brutto: | 31.670 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę roca reef 80 cm biały mat a857955529
Nr kat. 100570315
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







