szafka łazienkowa pod umywalkę roca kwadro plus 60 cm orzech lincoln a857969540
Nr kat. 100570275
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Kwadro Plus 60 cm orzech lincoln a857969540 to model wykonany z płyty laminowanej, która doskonale sprawdzi się w wymagającej przestrzeni umywalkowej. Powyższy wariant o właściwościach wodoodpornych mierzy 60 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. Szafka podumywalkowa drewnopodobna utrzymana jest w ciemnym, czekoladowym odcieniu brązu. Zastosowany na jej powierzchni deseń idealnie imituje strukturę orzecha, wnosząc do wnętrza naturalną kolorystykę oraz wzornictwo. Mebel z podwójnymi szufladami zapewnia ich pełen wysuw oraz system cichego domknięcia. Model przeznaczony do montażu podwieszanego sprawdzi się także w postaci stojącej – nóżki, uchwyty oraz pozostała akcesoria producenta Roca dostępne są w szerokiej ofercie sklepu Komfort.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | A857969540 |
| Waga brutto: | 20.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Kwadro Plus 60 cm orzech lincoln a857969540 to model wykonany z płyty laminowanej, która doskonale sprawdzi się w wymagającej przestrzeni umywalkowej. Powyższy wariant o właściwościach wodoodpornych mierzy 60 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. Szafka podumywalkowa drewnopodobna utrzymana jest w ciemnym, czekoladowym odcieniu brązu. Zastosowany na jej powierzchni deseń idealnie imituje strukturę orzecha, wnosząc do wnętrza naturalną kolorystykę oraz wzornictwo. Mebel z podwójnymi szufladami zapewnia ich pełen wysuw oraz system cichego domknięcia. Model przeznaczony do montażu podwieszanego sprawdzi się także w postaci stojącej – nóżki, uchwyty oraz pozostała akcesoria producenta Roca dostępne są w szerokiej ofercie sklepu Komfort.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | A857969540 |
| Waga brutto: | 20.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę roca kwadro plus 60 cm orzech lincoln a857969540
Nr kat. 100570275
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



