szafka łazienkowa pod umywalkę roca kwadro plus 60 cm dąb canela a857969808
Nr kat. 100570270

opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Kwadro Plus 60 cm dąb canela a857969808 to produkt o wymiarach wynoszących 60 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. Powyższy model w kolorze ciemnego drewna wykonany został z gładkiej płyty laminowanej. Zaprezentowany na powierzchni wzór usłojenia stanowi znakomitą imitację naturalnej deski dębowej. Mebel łazienkowy jest nie tylko bezproblemowy w pielęgnacji, ale także odporny na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań, pęknięć i odbarwień. Szafka podumywalkowa z kolekcji Kwadro Plus zapewni wnętrzu przytulny i rustykalny klimat, który sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach, zachowując nowoczesną i minimalistyczną formę. W sklepie Komfort dostępne są także pozostałe meble i akcesoria łazienkowe producenta Roca, które stworzą spójną kompozycję z prezentowaną szafką – w tym uchwyty.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | A857969808 |
| Waga brutto: | 20.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Kwadro Plus 60 cm dąb canela a857969808 to produkt o wymiarach wynoszących 60 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. Powyższy model w kolorze ciemnego drewna wykonany został z gładkiej płyty laminowanej. Zaprezentowany na powierzchni wzór usłojenia stanowi znakomitą imitację naturalnej deski dębowej. Mebel łazienkowy jest nie tylko bezproblemowy w pielęgnacji, ale także odporny na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań, pęknięć i odbarwień. Szafka podumywalkowa z kolekcji Kwadro Plus zapewni wnętrzu przytulny i rustykalny klimat, który sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach, zachowując nowoczesną i minimalistyczną formę. W sklepie Komfort dostępne są także pozostałe meble i akcesoria łazienkowe producenta Roca, które stworzą spójną kompozycję z prezentowaną szafką – w tym uchwyty.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | A857969808 |
| Waga brutto: | 20.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę roca kwadro plus 60 cm dąb canela a857969808
Nr kat. 100570270
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Roca Kwadro Plus 60 cm dąb canela a857969808 to produkt o wymiarach wynoszących 60 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. Powyższy model w kolorze ciemnego drewna wykonany został z gładkiej płyty laminowanej. Zaprezentowany na powierzchni wzór usłojenia stanowi znakomitą imitację naturalnej deski dębowej. Mebel łazienkowy jest nie tylko bezproblemowy w pielęgnacji, ale także odporny na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne w postaci zarysowań, pęknięć i odbarwień. Szafka podumywalkowa z kolekcji Kwadro Plus zapewni wnętrzu przytulny i rustykalny klimat, który sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach, zachowując nowoczesną i minimalistyczną formę. W sklepie Komfort dostępne są także pozostałe meble i akcesoria łazienkowe producenta Roca, które stworzą spójną kompozycję z prezentowaną szafką – w tym uchwyty.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Canela |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | A857969808 |
| Waga brutto: | 20.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


