szafka łazienkowa pod umywalkę krofam vog 70 cm granatowy mat 159-0104
Nr kat. 100460633
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Krofam Vog 70 cm granatowy mat 159-0104 to model, który przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnej elegancji oraz stylu glamour. Powyższa szafka podumywalkowa posiada nieszablonowy odcień granatu, który wnosi do wnętrza szyk i nutę luksusu. Złoty uchwyt w giętej formie podkreśla głębię granatowego mebla łazienkowego, a także rozświetla matowe wykończenie powierzchni. Szafka podumywalkowa, która tworzy spójny komplet z umywalką z tej samej serii Vog producenta Krofam, wykonana została z płyty lakierowanej. Model z systemem cichego domknięcia mierzy 70 cm szerokości, 40 cm głębokości oraz 40 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Vog |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | Satyna |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | 159-0104 |
| Waga brutto: | 17.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Krofam Vog 70 cm granatowy mat 159-0104 to model, który przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnej elegancji oraz stylu glamour. Powyższa szafka podumywalkowa posiada nieszablonowy odcień granatu, który wnosi do wnętrza szyk i nutę luksusu. Złoty uchwyt w giętej formie podkreśla głębię granatowego mebla łazienkowego, a także rozświetla matowe wykończenie powierzchni. Szafka podumywalkowa, która tworzy spójny komplet z umywalką z tej samej serii Vog producenta Krofam, wykonana została z płyty lakierowanej. Model z systemem cichego domknięcia mierzy 70 cm szerokości, 40 cm głębokości oraz 40 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Vog |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | Satyna |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Niebieski |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Symbol producenta: | 159-0104 |
| Waga brutto: | 17.300 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę krofam vog 70 cm granatowy mat 159-0104
Nr kat. 100460633
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie







