szafka łazienkowa pod umywalkę krofam arco 60 cm biały połysk 149-0012
Nr kat. 100487997
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Krofam Arco 60 Cm Biały Połysk 149-0012 jest eleganckim i minimalistycznym produktem, który świetnie zaprezentuje się w łazience o stylu nowoczesnym, klasycznym, boho czy skandynawskim. Dzięki swojemu uniwersalnemu, białemu kolorowi dobrze zaprezentuje się w komplecie z armaturą łazienkową o każdym kolorze. Produkt wykonany jest z płyty lakierowanej, czyli mocnego materiału odpornego na kontakt z wodą. Posiada mechanizm cichego domyku hamujący pęd szuflady, która nie wydaje głośnego dźwięku podczas zamykania. Dzięki swojej szerokości 60 centymetrów, zmieści się nawet w małych łazienkach. Szafka łazienkowa z kolekcji ARCO od marki Krofam objęta jest 2-letnią gwarancją. Jest produktem niezwykle wytrzymałym, odpornym oraz łatwym w zachowaniu czystości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | arco |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Wysokość: | 52.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 149-0012 |
| Waga brutto: | 22.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Krofam Arco 60 Cm Biały Połysk 149-0012 jest eleganckim i minimalistycznym produktem, który świetnie zaprezentuje się w łazience o stylu nowoczesnym, klasycznym, boho czy skandynawskim. Dzięki swojemu uniwersalnemu, białemu kolorowi dobrze zaprezentuje się w komplecie z armaturą łazienkową o każdym kolorze. Produkt wykonany jest z płyty lakierowanej, czyli mocnego materiału odpornego na kontakt z wodą. Posiada mechanizm cichego domyku hamujący pęd szuflady, która nie wydaje głośnego dźwięku podczas zamykania. Dzięki swojej szerokości 60 centymetrów, zmieści się nawet w małych łazienkach. Szafka łazienkowa z kolekcji ARCO od marki Krofam objęta jest 2-letnią gwarancją. Jest produktem niezwykle wytrzymałym, odpornym oraz łatwym w zachowaniu czystości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | arco |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 59.8 cm |
| Wysokość: | 52.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 149-0012 |
| Waga brutto: | 22.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę krofam arco 60 cm biały połysk 149-0012
Nr kat. 100487997
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie













