szafka łazienkowa pod umywalkę elita soho 120 cm fume mat re081204047020
Nr kat. 100463381
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Soho Slim 120 Cm Fume Mat 169482 to elegancki mebel, idealny do połączenia z blatem oraz umywalką nablatową, wyposażony w dwie funkcjonalne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domyku, zapewnia komfortowe użytkowanie oraz wygodną przestrzeń do przechowywania. Szafka wykonana z trwałej płyty laminowanej wyróżnia się oryginalnym frontem z ryflowanego szkła, matowe wykończenie w beżowym odcieniu dodaje jej nowoczesnej, subtelnej estetyki. Produkt występuje w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych, uchwyty do niego dostępne są osobno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Soho |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Kolor producenta: | Fume |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE081204047020 |
| Waga brutto: | 31.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Soho Slim 120 Cm Fume Mat 169482 to elegancki mebel, idealny do połączenia z blatem oraz umywalką nablatową, wyposażony w dwie funkcjonalne szuflady z pełnym wysuwem oraz systemem cichego domyku, zapewnia komfortowe użytkowanie oraz wygodną przestrzeń do przechowywania. Szafka wykonana z trwałej płyty laminowanej wyróżnia się oryginalnym frontem z ryflowanego szkła, matowe wykończenie w beżowym odcieniu dodaje jej nowoczesnej, subtelnej estetyki. Produkt występuje w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych, uchwyty do niego dostępne są osobno.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Soho |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Kolor producenta: | Fume |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE081204047020 |
| Waga brutto: | 31.400 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę elita soho 120 cm fume mat re081204047020
Nr kat. 100463381
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






