szafka łazienkowa pod blat elita look 120 cm biały połysk re081204028060
Nr kat. 100513593
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 120 Cm Biały Połysk Re081204028060 to elegancki mebel, który idealnie sprawdza się w stylowych łazienkach, przeznaczony jest do montażu wiszącego. Model doskonale komponuje się z blatem oraz umywalką nablatową, wyposażony jest w dwie szuflady z pełnym wysuwem oraz cichym domykiem, tworząc funkcjonalną przestrzeń. Szafka wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej gwarantuje estetykę oraz trwałość, białe wykończenie z połyskiem podkreśla jej nowoczesny wygląd. Produkt występuje w różnych rozmiarach oraz kolorach, uchwyty do niego dostępne są oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE081204028060 |
| Waga brutto: | 29.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Umywalkę Elita Look 120 Cm Biały Połysk Re081204028060 to elegancki mebel, który idealnie sprawdza się w stylowych łazienkach, przeznaczony jest do montażu wiszącego. Model doskonale komponuje się z blatem oraz umywalką nablatową, wyposażony jest w dwie szuflady z pełnym wysuwem oraz cichym domykiem, tworząc funkcjonalną przestrzeń. Szafka wykonana z wysokiej jakości płyty laminowanej gwarantuje estetykę oraz trwałość, białe wykończenie z połyskiem podkreśla jej nowoczesny wygląd. Produkt występuje w różnych rozmiarach oraz kolorach, uchwyty do niego dostępne są oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 31.8 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE081204028060 |
| Waga brutto: | 29.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat elita look 120 cm biały połysk re081204028060
Nr kat. 100513593
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






