szafka łazienkowa pod umywalkę elita helo 80 cm fume mat re010800207020
Nr kat. 100596123
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Helo 80 cm fume mat re010800207020 to model, który zapewnia ponadczasową, naturalną i przytulną kolorystykę stanowiącą doskonałą alternatywę dla klasycznej bieli. Prezentowany mebel łazienkowy beżowy utrzymany jest w łagodnym i piaskowym odcieniu nawiązującym do naturalnej palety barw. Kolekcja wykonana z perfekcyjnie gładkiej i matowej płyty laminowanej zapewnia łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości, a także wysoką odporność mechaniczną. Oszczędny kształt szafki łazienkowej stanowi odpowiedź na współczesne trendy, wśród których dominuje minimalistyczna elegancja oraz powrót do prostoty. Współczesny charakter kolekcji Elita Helo podkreślają frezowane płyciny zastępujące klasyczne uchwyty. Są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale wraz z podwieszaną formą szafki, wpływają na smukłość i nieskazitelność mebla. Propozycja wyposażona została w dwie pojemne szuflady o pełnym wysuwie. Produkt wzbogaca system cichego domknięcia, który hamuj pęd szuflad, a także bezpiecznie i dyskretnie dociąga front do korpusu. Wymiary powyższego wariantu sięgają 78.5 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 44 cm głębokości. Szafka łazienkowa Elita Helo dostępna jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Helo |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 78.5 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE010800207020 |
| Waga brutto: | 32 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Helo 80 cm fume mat re010800207020 to model, który zapewnia ponadczasową, naturalną i przytulną kolorystykę stanowiącą doskonałą alternatywę dla klasycznej bieli. Prezentowany mebel łazienkowy beżowy utrzymany jest w łagodnym i piaskowym odcieniu nawiązującym do naturalnej palety barw. Kolekcja wykonana z perfekcyjnie gładkiej i matowej płyty laminowanej zapewnia łatwość utrzymania nieskazitelnej czystości, a także wysoką odporność mechaniczną. Oszczędny kształt szafki łazienkowej stanowi odpowiedź na współczesne trendy, wśród których dominuje minimalistyczna elegancja oraz powrót do prostoty. Współczesny charakter kolekcji Elita Helo podkreślają frezowane płyciny zastępujące klasyczne uchwyty. Są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale wraz z podwieszaną formą szafki, wpływają na smukłość i nieskazitelność mebla. Propozycja wyposażona została w dwie pojemne szuflady o pełnym wysuwie. Produkt wzbogaca system cichego domknięcia, który hamuj pęd szuflad, a także bezpiecznie i dyskretnie dociąga front do korpusu. Wymiary powyższego wariantu sięgają 78.5 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 44 cm głębokości. Szafka łazienkowa Elita Helo dostępna jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Helo |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 78.5 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE010800207020 |
| Waga brutto: | 32 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę elita helo 80 cm fume mat re010800207020
Nr kat. 100596123
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





