szafka łazienkowa pod umywalkę elita helo 60 cm sage mat re010600201470
Nr kat. 100596130
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Helo 60 cm sage mat re010600201470 to model, którego oszczędna forma doskonale eksponuje wyjątkowy odcień powierzchni. Prezentowany mebel łazienkowy zielony wyróżnia się kojącym, chłodnym i łatwym w aranżacji odcieniem szałwii, który sprzyja relaksacji i wypoczynkowi. Ponadto nawiązuje do natury, zapewniając szerokie możliwości kompozycji kolorystycznych. Model o gładkim i matowym wykończeniu posiada minimalistyczny kształt, który dodatkowo akcentują frezowane płyciny pełniące rolę nowoczesnych uchwytów. Mebel łazienkowy odpowiedni do montażu wiszącego powstał z niezawodnej płyty MDF laminowanej. Jej trwałość, łatwość pielęgnacji oraz odporność mechaniczna zapobiega trwałym zabrudzeniom, zarysowaniom i odbarwieniom. Pojemna szafka podumywalkowa wyposażona została w dwie symetryczne szuflady o pełnym wysuwie. Zastosowany system cichego domknięcia hamuje ich pęd, dyskretnie dociągając front do korpusu oraz służąc bezpieczeństwu, jak również wygodzie użytkowania. Wymiary szafki łazienkowej Elita Helo wynoszą 60 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Mebel dostarczany jest w postaci zmontowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Helo |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE010600201470 |
| Waga brutto: | 26.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Elita Helo 60 cm sage mat re010600201470 to model, którego oszczędna forma doskonale eksponuje wyjątkowy odcień powierzchni. Prezentowany mebel łazienkowy zielony wyróżnia się kojącym, chłodnym i łatwym w aranżacji odcieniem szałwii, który sprzyja relaksacji i wypoczynkowi. Ponadto nawiązuje do natury, zapewniając szerokie możliwości kompozycji kolorystycznych. Model o gładkim i matowym wykończeniu posiada minimalistyczny kształt, który dodatkowo akcentują frezowane płyciny pełniące rolę nowoczesnych uchwytów. Mebel łazienkowy odpowiedni do montażu wiszącego powstał z niezawodnej płyty MDF laminowanej. Jej trwałość, łatwość pielęgnacji oraz odporność mechaniczna zapobiega trwałym zabrudzeniom, zarysowaniom i odbarwieniom. Pojemna szafka podumywalkowa wyposażona została w dwie symetryczne szuflady o pełnym wysuwie. Zastosowany system cichego domknięcia hamuje ich pęd, dyskretnie dociągając front do korpusu oraz służąc bezpieczeństwu, jak również wygodzie użytkowania. Wymiary szafki łazienkowej Elita Helo wynoszą 60 cm szerokości, 63.5 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Mebel dostarczany jest w postaci zmontowanej.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Helo |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Poziom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE010600201470 |
| Waga brutto: | 26.700 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę elita helo 60 cm sage mat re010600201470
Nr kat. 100596130
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





