szafka łazienkowa pod umywalkę devo vena 2.0 80 cm oak endgrain classic synchro ve2-su2s80-2-f108
Nr kat. 100474496
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Devo Vena 2.0 80 cm Oak Endgrain Classic Synchro Ve2-su2s80-2-f108 to szafka podumywalkowa z podwójnymi szufladami. Model z systemem cichego domknięcia posiada chromowane uchwyty, które nadają nowoczesnego charakteru prezentowanym meblom łazienkowym. Jasne drewno z motywem usłojenia doskonale imituje naturalną strukturę. Szafka podumywalkowa wykonana została z płyty MDF laminowanej, dzięki czemu zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni oraz wieloletnią trwałość. Powyższy model mierzy 80 cm szerokości, 48 cm głębokości oraz 50 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Vena 2.0 |
| Dekor: | Dąb Endgrain |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Devo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | VE2-SU2S80-2-F108 |
| Waga brutto: | 30 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Devo Sp. z o.o. MEBLOWA 29 18-400 ŁOMŻA POLSKA zamowienia@devo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Devo Vena 2.0 80 cm Oak Endgrain Classic Synchro Ve2-su2s80-2-f108 to szafka podumywalkowa z podwójnymi szufladami. Model z systemem cichego domknięcia posiada chromowane uchwyty, które nadają nowoczesnego charakteru prezentowanym meblom łazienkowym. Jasne drewno z motywem usłojenia doskonale imituje naturalną strukturę. Szafka podumywalkowa wykonana została z płyty MDF laminowanej, dzięki czemu zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni oraz wieloletnią trwałość. Powyższy model mierzy 80 cm szerokości, 48 cm głębokości oraz 50 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Vena 2.0 |
| Dekor: | Dąb Endgrain |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Devo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | VE2-SU2S80-2-F108 |
| Waga brutto: | 30 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Devo Sp. z o.o. MEBLOWA 29 18-400 ŁOMŻA POLSKA zamowienia@devo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę devo vena 2.0 80 cm oak endgrain classic synchro ve2-su2s80-2-f108
Nr kat. 100474496
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





