szafka łazienkowa pod umywalkę devo vena 2.0 110 cm prawa oak endgrain classic synchro ve2-su1d2sp-1-f108l65
Nr kat. 100474500
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Devo Vena 2.0 110 cm Prawa Oak Endgrain Classic Synchro Ve2-su1d2sp-1-f108l65 to model przeznaczony do montażu z umywalką prawostronną z kolekcji Vena 2.0 producenta Devo. Prezentowana szafka podumywalkowa posiada powierzchnię w kolorze jasnego drewna. Wykonana z płyty laminowanej, gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Model o wymiarach sięgających 110 cm szerokości, 53 cm głębokości oraz 50 cm wysokości został wyposażony w szuflady z pełnym wysuwem oraz system cichego domknięcia drzwi. Charakterystycznym elementem mebla łazienkowego są chromowane uchwyty w minimalistycznej formie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Vena 2.0 |
| Dekor: | Dąb Endgrain |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Devo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Prawa |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | VE2-SU1D2SP-1-F108L65 |
| Waga brutto: | 42 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Devo Sp. z o.o. MEBLOWA 29 18-400 ŁOMŻA POLSKA zamowienia@devo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Devo Vena 2.0 110 cm Prawa Oak Endgrain Classic Synchro Ve2-su1d2sp-1-f108l65 to model przeznaczony do montażu z umywalką prawostronną z kolekcji Vena 2.0 producenta Devo. Prezentowana szafka podumywalkowa posiada powierzchnię w kolorze jasnego drewna. Wykonana z płyty laminowanej, gwarantuje łatwość pielęgnacji oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Model o wymiarach sięgających 110 cm szerokości, 53 cm głębokości oraz 50 cm wysokości został wyposażony w szuflady z pełnym wysuwem oraz system cichego domknięcia drzwi. Charakterystycznym elementem mebla łazienkowego są chromowane uchwyty w minimalistycznej formie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Vena 2.0 |
| Dekor: | Dąb Endgrain |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Devo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 110 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Montaż: | Prawa |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 3 |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Symbol producenta: | VE2-SU1D2SP-1-F108L65 |
| Waga brutto: | 42 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Devo Sp. z o.o. MEBLOWA 29 18-400 ŁOMŻA POLSKA zamowienia@devo.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę devo vena 2.0 110 cm prawa oak endgrain classic synchro ve2-su1d2sp-1-f108l65
Nr kat. 100474500
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





