szafka łazienkowa pod umywalkę defra faro 80 cm szary kaszmir mat 001-d-08049
Nr kat. 100569400
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | faro |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 001-D-08049 |
| Waga brutto: | 17.834 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | faro |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 001-D-08049 |
| Waga brutto: | 17.834 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę defra faro 80 cm szary kaszmir mat 001-d-08049
Nr kat. 100569400
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





