szafka łazienkowa pod umywalkę comad talia 60 cm czarny mat/dąb casella 82-60-46-2s
Nr kat. 100542614













opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Comad Talia 60 cm czarny mat/dąb casella 82-60-46-2s to model wyposażony w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia. Nowoczesna i oryginalna szafka podumywalkowa wykonana została z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty MDF laminowanej. Korpus mebla łazienkowego prezentuje czarny odcień, zaś front odzwierciedla strukturę dębu. Model przeznaczony do montażu podwieszanego mierzy 60 cm szerokości, 50 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Szafka łazienkowa występuje w zestawie z uchwytami w trzech kolorach – złotym, czarnym i chromowanym. Prezentowany mebel łazienkowy Comad z kolekcji Talia objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | talia |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Dekor: | Dąb Casella |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | 82-60-46-2S |
| Waga brutto: | 16.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi













opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Comad Talia 60 cm czarny mat/dąb casella 82-60-46-2s to model wyposażony w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia. Nowoczesna i oryginalna szafka podumywalkowa wykonana została z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty MDF laminowanej. Korpus mebla łazienkowego prezentuje czarny odcień, zaś front odzwierciedla strukturę dębu. Model przeznaczony do montażu podwieszanego mierzy 60 cm szerokości, 50 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Szafka łazienkowa występuje w zestawie z uchwytami w trzech kolorach – złotym, czarnym i chromowanym. Prezentowany mebel łazienkowy Comad z kolekcji Talia objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | talia |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Dekor: | Dąb Casella |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | 82-60-46-2S |
| Waga brutto: | 16.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę comad talia 60 cm czarny mat/dąb casella 82-60-46-2s
Nr kat. 100542614
Cena katalogowa: 540 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.

Cena katalogowa: 540 zł/szt
1 szt



Cena katalogowa: 540 zł/szt
Wymiary:
60 cm
1 szt.

Cena katalogowa: 540 zł/szt
1 szt



opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Comad Talia 60 cm czarny mat/dąb casella 82-60-46-2s to model wyposażony w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia. Nowoczesna i oryginalna szafka podumywalkowa wykonana została z trwałej i łatwej w pielęgnacji płyty MDF laminowanej. Korpus mebla łazienkowego prezentuje czarny odcień, zaś front odzwierciedla strukturę dębu. Model przeznaczony do montażu podwieszanego mierzy 60 cm szerokości, 50 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Szafka łazienkowa występuje w zestawie z uchwytami w trzech kolorach – złotym, czarnym i chromowanym. Prezentowany mebel łazienkowy Comad z kolekcji Talia objęty jest dwuletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | talia |
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Rodzaj frontu: | Płyciny |
| Dekor: | Dąb Casella |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | 82-60-46-2S |
| Waga brutto: | 16.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


