szafka łazienkowa pod umywalkę comad ovalia 100 cm dąb cremona 82-100-46-2s
Nr kat. 100589019
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Ovalia |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Cremona |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 82-100-46-2S |
| Waga brutto: | 30.500 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Ovalia |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Dekor: | Dąb Cremona |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Czarny Mat |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 82-100-46-2S |
| Waga brutto: | 30.500 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę comad ovalia 100 cm dąb cremona 82-100-46-2s
Nr kat. 100589019
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie
















