szafka łazienkowa pod umywalkę comad ocean 90 cm beżowy/jasne drewno 82-90-2s
Nr kat. 100472118











opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Ocean |
| Front ryflowany: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 82-90-2S |
| Waga brutto: | 33.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi











opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Ocean |
| Front ryflowany: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 82-90-2S |
| Waga brutto: | 33.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę comad ocean 90 cm beżowy/jasne drewno 82-90-2s
Nr kat. 100472118
Cena katalogowa: 1 118 zł/szt
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Ocean |
| Front ryflowany: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | 82-90-2S |
| Waga brutto: | 33.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


