szafka łazienkowa pod umywalkę comad nova 60 cm oak 82-60-2s
Nr kat. 100489188
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Dekor: | Dąb Coast Evoke |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | 82-60-2S |
| Waga brutto: | 20 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Dekor: | Dąb Coast Evoke |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 39 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Chrom |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | 82-60-2S |
| Waga brutto: | 20 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę comad nova 60 cm oak 82-60-2s
Nr kat. 100489188
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie









