szafka łazienkowa pod umywalkę comad nordic cremona 60 cm dąb cremona 82-60-46-2s
Nr kat. 100557387
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Comad Nordic Cremona 60 cm dąb cremona 82-60-46-2s to mebel łazienkowy, który został zaprojektowany z myślą o aktualnych trendach i stylu, który docenią najbardziej wymagający esteci. Prezentowana szafka łazienkowa ryflowana charakteryzuje się pionowymi, wąskimi i niezwykle precyzyjnie wykonanymi płycinami, które nadają jej wyjątkowy urok. Model utrzymany w kremowym, słonecznym i jasnym odcieniu fenomenalnie imituje strukturę dębu, do złudzenia przypominając mebel łazienkowy z naturalnego drewna. Wyposażony w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia, wyróżnia się zintegrowanymi uchwytami. Ich ukryta forma podkreśla nowoczesny styl kolekcji, a także służy wygodzie użytkowania. Szafka łazienkowa wykonana z płyty MDF laminowanej przeznaczona jest do montażu wiszącego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Nordic Cremona |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Cremona |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | 82-60-46-2S |
| Waga brutto: | 21.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod umywalkę Comad Nordic Cremona 60 cm dąb cremona 82-60-46-2s to mebel łazienkowy, który został zaprojektowany z myślą o aktualnych trendach i stylu, który docenią najbardziej wymagający esteci. Prezentowana szafka łazienkowa ryflowana charakteryzuje się pionowymi, wąskimi i niezwykle precyzyjnie wykonanymi płycinami, które nadają jej wyjątkowy urok. Model utrzymany w kremowym, słonecznym i jasnym odcieniu fenomenalnie imituje strukturę dębu, do złudzenia przypominając mebel łazienkowy z naturalnego drewna. Wyposażony w dwie szuflady z systemem cichego domknięcia, wyróżnia się zintegrowanymi uchwytami. Ich ukryta forma podkreśla nowoczesny styl kolekcji, a także służy wygodzie użytkowania. Szafka łazienkowa wykonana z płyty MDF laminowanej przeznaczona jest do montażu wiszącego.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Nordic Cremona |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Dąb Cremona |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF ryflowany |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Nie, częściowy |
| Symbol producenta: | 82-60-46-2S |
| Waga brutto: | 21.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę comad nordic cremona 60 cm dąb cremona 82-60-46-2s
Nr kat. 100557387
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie
















