szafka łazienkowa pod umywalkę comad bali 80 cm kaszmir mat 82-80-46-2d
Nr kat. 100615800
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | bali |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 82-80-46-2D |
| Waga brutto: | 25 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki stojące |
|---|---|
| Kolekcja: | bali |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 84 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | 82-80-46-2D |
| Waga brutto: | 25 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę comad bali 80 cm kaszmir mat 82-80-46-2d
Nr kat. 100615800
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie

















