szafka łazienkowa pod umywalkę comad aruba 60 cm jasne drewno aruba craft 828-un-60cm fsc
Nr kat. 100322666

opis produktu
Uwielbiasz produkty, które prezentują się bardzo elegancko? W takim razie SZAFKA POD UMYWALKĘ 60 COMAD ARUBA to świetna propozycja dla Ciebie. Produkt został wyposażony w cichy domyk. Posiada kształt prostokąta i kolor jasnego drewna. Należy do kolekcji Aruba i będzie doskonale komponować się w zestawieniu z innymi produktami z tej kolekcji. SZAFKA POD UMYWALKĘ 60 COMAD ARUBA została wykonana z płyty laminowanej oraz z MDFu. Takie połączenie materiałów sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Wysokość mebla to 53 cm, szerokość 60 cm, a głębokość 46 cm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt SZAFKA POD UMYWALKĘ 60 COMAD ARUBA.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 828-UN-60CM FSC |
| Waga brutto: | 29.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Uwielbiasz produkty, które prezentują się bardzo elegancko? W takim razie SZAFKA POD UMYWALKĘ 60 COMAD ARUBA to świetna propozycja dla Ciebie. Produkt został wyposażony w cichy domyk. Posiada kształt prostokąta i kolor jasnego drewna. Należy do kolekcji Aruba i będzie doskonale komponować się w zestawieniu z innymi produktami z tej kolekcji. SZAFKA POD UMYWALKĘ 60 COMAD ARUBA została wykonana z płyty laminowanej oraz z MDFu. Takie połączenie materiałów sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Wysokość mebla to 53 cm, szerokość 60 cm, a głębokość 46 cm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt SZAFKA POD UMYWALKĘ 60 COMAD ARUBA.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 828-UN-60CM FSC |
| Waga brutto: | 29.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod umywalkę comad aruba 60 cm jasne drewno aruba craft 828-un-60cm fsc
Nr kat. 100322666
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Uwielbiasz produkty, które prezentują się bardzo elegancko? W takim razie SZAFKA POD UMYWALKĘ 60 COMAD ARUBA to świetna propozycja dla Ciebie. Produkt został wyposażony w cichy domyk. Posiada kształt prostokąta i kolor jasnego drewna. Należy do kolekcji Aruba i będzie doskonale komponować się w zestawieniu z innymi produktami z tej kolekcji. SZAFKA POD UMYWALKĘ 60 COMAD ARUBA została wykonana z płyty laminowanej oraz z MDFu. Takie połączenie materiałów sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Wysokość mebla to 53 cm, szerokość 60 cm, a głębokość 46 cm. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt SZAFKA POD UMYWALKĘ 60 COMAD ARUBA.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | aruba |
| Dekor: | Dąb Craft |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Symbol producenta: | ARUBA CRAFT 828-UN-60CM FSC |
| Waga brutto: | 29.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


