szafka łazienkowa pod blat cargo senti maletto 20 cm dąb hikora
Nr kat. 100596166
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat cargo Senti Maletto 20 cm dąb hikora to niezwykle funkcjonalny mebel wyposażony w kosz cargo oraz dwie półki wewnętrzne. Model z drzwiami uchylnymi oraz systemem cichego domknięcia charakteryzuje się wiszącą i minimalistyczną formą, która podkreśla urok prostej linii oraz naturalnego wzornictwa. Szafka łazienkowa w kolorze jasnego drewna prezentuje wzór usłojenia, który stanowi wierną imitację struktury dębu. Jej naturalny wygląd potęguje matowe wykończenie powierzchni. Kolekcja mebli łazienkowych Senti wykonana została z płyty laminowanej, która gwarantuje odporność na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Gładka i łatwa w pielęgnacji, objęta jest dwuletnią gwarancją. Produkt o wymiarach wynoszących 20 cm szerokości, 55.1 cm wysokości oraz 44 cm głębokości przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-027 |
| Waga brutto: | 12.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat cargo Senti Maletto 20 cm dąb hikora to niezwykle funkcjonalny mebel wyposażony w kosz cargo oraz dwie półki wewnętrzne. Model z drzwiami uchylnymi oraz systemem cichego domknięcia charakteryzuje się wiszącą i minimalistyczną formą, która podkreśla urok prostej linii oraz naturalnego wzornictwa. Szafka łazienkowa w kolorze jasnego drewna prezentuje wzór usłojenia, który stanowi wierną imitację struktury dębu. Jej naturalny wygląd potęguje matowe wykończenie powierzchni. Kolekcja mebli łazienkowych Senti wykonana została z płyty laminowanej, która gwarantuje odporność na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Gładka i łatwa w pielęgnacji, objęta jest dwuletnią gwarancją. Produkt o wymiarach wynoszących 20 cm szerokości, 55.1 cm wysokości oraz 44 cm głębokości przeznaczony jest do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Pełna górna szuflada: | Tak |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 2 |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-027 |
| Waga brutto: | 12.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat cargo senti maletto 20 cm dąb hikora
Nr kat. 100596166
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











