szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie senti maletto 40 cm push to open kaszmir mat
Nr kat. 100602600
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Senti Maletto 40 cm kaszmir mat to element kolekcji mebli łazienkowych kaszmirowych, które wiodą prym w modnych aranżacjach łazienek, wpisując się w charakter wnętrz nowoczesnych, skandynawskich, glamour oraz eklektycznych. Powyższa szafka łazienkowa kaszmirowa zapewnia naturalną i bazową, a jednocześnie elegancką i wyrafinowaną kolorystykę. Model o matowym wykończeniu posiada perfekcyjnie gładką i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Minimalistyczny charakter serii mebli Maletto podkreśla bezuchwytowa forma. Mebel wyposażony w mechanizm otwierania poprzez dociśnięcie frontu do korpusu gwarantuje nie tylko wygodę, ale także walor estetyczny. Szafka z metalowym koszem na pranie stanowi praktyczne rozwiązanie, służąc funkcjonalnej zabudowie oraz wyeliminowaniu dodatkowych elementów wolnostojących, które zagracają cenną przestrzeń. Kolekcja mebli łazienkowych Senti powstała z płyty laminowanej, która jest szczególnie odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć, zaplamienia i trwałe zabrudzenia. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 40 cm szerokości, 55.1 cm wysokości oraz 44 cm głębokości. Szafka z koszem na pranie Maletto dostępna jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-035 |
| Waga brutto: | 23 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Senti Maletto 40 cm kaszmir mat to element kolekcji mebli łazienkowych kaszmirowych, które wiodą prym w modnych aranżacjach łazienek, wpisując się w charakter wnętrz nowoczesnych, skandynawskich, glamour oraz eklektycznych. Powyższa szafka łazienkowa kaszmirowa zapewnia naturalną i bazową, a jednocześnie elegancką i wyrafinowaną kolorystykę. Model o matowym wykończeniu posiada perfekcyjnie gładką i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Minimalistyczny charakter serii mebli Maletto podkreśla bezuchwytowa forma. Mebel wyposażony w mechanizm otwierania poprzez dociśnięcie frontu do korpusu gwarantuje nie tylko wygodę, ale także walor estetyczny. Szafka z metalowym koszem na pranie stanowi praktyczne rozwiązanie, służąc funkcjonalnej zabudowie oraz wyeliminowaniu dodatkowych elementów wolnostojących, które zagracają cenną przestrzeń. Kolekcja mebli łazienkowych Senti powstała z płyty laminowanej, która jest szczególnie odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także wilgoć, zaplamienia i trwałe zabrudzenia. Wymiary prezentowanego modelu sięgają 40 cm szerokości, 55.1 cm wysokości oraz 44 cm głębokości. Szafka z koszem na pranie Maletto dostępna jest w sklepie Komfort także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Push to open |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4033-035 |
| Waga brutto: | 23 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie senti maletto 40 cm push to open kaszmir mat
Nr kat. 100602600
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






