szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie senti maletto 40 cm dąb hikora
Nr kat. 100602604
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Senti Maletto 40 cm dąb hikora to propozycja, która stanowi idealny kompromis pomiędzy nowoczesnym minimalizmem a rustykalną przytulnością. Prezentowany mebel łazienkowy drewnopodobny powstał z niezawodnej płyty laminowanej. Cechuje ją łatwość pielęgnacji oraz odporność na czynniki mechaniczne, trwałe zabrudzenia i wilgoć. Ciepły i miodowy odcień, a także wzór usłojenia, stanowią perfekcyjną imitację naturalnej struktury dębu. Szafka z koszem cargo zapewnia estetyczną zabudowę elementu użytkowego, zastępując wolnostojący kosz na pranie, który zagraca cenną przestrzeń i psuje uporządkowany efekt. Kolekcja wzbogacona o system cichego domknięcia wpływa na komfort akustyczny, jak również codzienną wygodę użytkowania. Wymiary powyższego wariantu sięgają 40 cm szerokości, 55.1 cm wysokości oraz 44 cm głębokości. Oferta nie obejmuje uchwytów – akcesoria łazienkowe Senti do nabycia oddzielnie. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe elementy mebli łazienkowych drewnopodobnych Maletto, które stworzą z powyższą szafką z koszem cargo funkcjonalne i estetyczne wnętrze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4046-003 |
| Waga brutto: | 23 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Senti Maletto 40 cm dąb hikora to propozycja, która stanowi idealny kompromis pomiędzy nowoczesnym minimalizmem a rustykalną przytulnością. Prezentowany mebel łazienkowy drewnopodobny powstał z niezawodnej płyty laminowanej. Cechuje ją łatwość pielęgnacji oraz odporność na czynniki mechaniczne, trwałe zabrudzenia i wilgoć. Ciepły i miodowy odcień, a także wzór usłojenia, stanowią perfekcyjną imitację naturalnej struktury dębu. Szafka z koszem cargo zapewnia estetyczną zabudowę elementu użytkowego, zastępując wolnostojący kosz na pranie, który zagraca cenną przestrzeń i psuje uporządkowany efekt. Kolekcja wzbogacona o system cichego domknięcia wpływa na komfort akustyczny, jak również codzienną wygodę użytkowania. Wymiary powyższego wariantu sięgają 40 cm szerokości, 55.1 cm wysokości oraz 44 cm głębokości. Oferta nie obejmuje uchwytów – akcesoria łazienkowe Senti do nabycia oddzielnie. W sklepie Komfort znajdziesz także pozostałe elementy mebli łazienkowych drewnopodobnych Maletto, które stworzą z powyższą szafką z koszem cargo funkcjonalne i estetyczne wnętrze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | mat |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4046-003 |
| Waga brutto: | 23 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie senti maletto 40 cm dąb hikora
Nr kat. 100602604
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie















