szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie senti maletto 40 cm biały połysk
Nr kat. 100602602
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Senti Maletto 40 cm biały połysk to propozycja dedykowana miłośnikom minimalistycznej formy, jasnych przestrzeni oraz komfortu użytkowania. Wiszący mebel łazienkowy biały o połyskującym wykończeniu powierzchni zapewnia optyczną lekkość oraz rozświetlenie, służąc wizualnemu powiększeniu wnętrza. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz trwałe zabrudzenia, zachowując nieskazitelny wygląd przy podstawowej pielęgnacji. Gładki model o wymiarach wynoszących 40 cm szerokości, 55.1 cm wysokości oraz 44 cm głębokości został wyposażony w funkcjonalny i metalowy kosz cargo. Zabudowanie elementów użytkowych zapewnia estetyczne wykończenie przestrzeni oraz niweluje konieczność sięgania po wolnostojące kosze na pranie, zyskując uporządkowaną, harmonijną i funkcjonalną przestrzeń. Mebel z drzwiami uchylnymi został wzbogacony o system cichego domknięcia. Powyższa oferta nie obejmuje uchwytów ani nóżek – akcesoria łazienkowe Senti dostępne są w ofercie sklepu Komfort do nabycia oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4046-001 |
| Waga brutto: | 23 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Senti Maletto 40 cm biały połysk to propozycja dedykowana miłośnikom minimalistycznej formy, jasnych przestrzeni oraz komfortu użytkowania. Wiszący mebel łazienkowy biały o połyskującym wykończeniu powierzchni zapewnia optyczną lekkość oraz rozświetlenie, służąc wizualnemu powiększeniu wnętrza. Kolekcja wykonana z płyty laminowanej jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, wilgoć oraz trwałe zabrudzenia, zachowując nieskazitelny wygląd przy podstawowej pielęgnacji. Gładki model o wymiarach wynoszących 40 cm szerokości, 55.1 cm wysokości oraz 44 cm głębokości został wyposażony w funkcjonalny i metalowy kosz cargo. Zabudowanie elementów użytkowych zapewnia estetyczne wykończenie przestrzeni oraz niweluje konieczność sięgania po wolnostojące kosze na pranie, zyskując uporządkowaną, harmonijną i funkcjonalną przestrzeń. Mebel z drzwiami uchylnymi został wzbogacony o system cichego domknięcia. Powyższa oferta nie obejmuje uchwytów ani nóżek – akcesoria łazienkowe Senti dostępne są w ofercie sklepu Komfort do nabycia oddzielnie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Nóżki w zestawie: | Nie, do zakupu osobno |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Korek w zestawie: | Nie |
| Wykończenie: | połysk |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 55.1 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta lakierowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S4046-001 |
| Waga brutto: | 23 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie senti maletto 40 cm biały połysk
Nr kat. 100602602
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie














