szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie roca kwadro plus 40 cm orzech lincoln a857973540
Nr kat. 100570277
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Roca Kwadro Plus 40 cm orzech lincoln a857973540 to praktyczne rozwiązanie, które pozwala w estetyczny, funkcjonalny i wygodny sposób przechowywć pranie bez konieczności zagracania przestrzeni koszem wolnostojącym. Powyższy mebel łazienkowy w odcieniu ciemnego brązu charakteryzuje się drewnopodobną strukturą, która perfekcyjnie odzwierciedla naturalne usłojenie orzecha. Model z pojedynczą szufladą wzbogaca system cichego domknięcia. Mechanizm hamujący pęd szuflady oraz delikatnie dociągający front do korpusu gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Szafka łazienkowa z koszem cargo mierzy 40 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Pion |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | A857973540 |
| Waga brutto: | 13.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Roca Kwadro Plus 40 cm orzech lincoln a857973540 to praktyczne rozwiązanie, które pozwala w estetyczny, funkcjonalny i wygodny sposób przechowywć pranie bez konieczności zagracania przestrzeni koszem wolnostojącym. Powyższy mebel łazienkowy w odcieniu ciemnego brązu charakteryzuje się drewnopodobną strukturą, która perfekcyjnie odzwierciedla naturalne usłojenie orzecha. Model z pojedynczą szufladą wzbogaca system cichego domknięcia. Mechanizm hamujący pęd szuflady oraz delikatnie dociągający front do korpusu gwarantuje komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Szafka łazienkowa z koszem cargo mierzy 40 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Pion |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | A857973540 |
| Waga brutto: | 13.900 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie roca kwadro plus 40 cm orzech lincoln a857973540
Nr kat. 100570277
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






