szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie oristo brylant 40 cm biały mat or36-sn1s-40-2r
Nr kat. 100514243
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | brylant |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | OR36-SN1S-40-2R |
| Waga brutto: | 22 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | brylant |
| Rodzaj frontu: | Ryflowany |
| Front ryflowany: | Tak |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Uchwyty w zestawie: | Zintegrowane |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Materiał korpusu: | Płyta lakierowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | OR36-SN1S-40-2R |
| Waga brutto: | 22 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie oristo brylant 40 cm biały mat or36-sn1s-40-2r
Nr kat. 100514243
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




