szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie defra faro 50 cm orzech rockford 001-b-05016
Nr kat. 100569412
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | faro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Rockford |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 001-B-05016 |
| Waga brutto: | 27.383 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | faro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Rockford |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Defra |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | 001-B-05016 |
| Waga brutto: | 27.383 kg |
| Produkt polski: | Tak |
DEFTRANS sp. z o.o. Deftrans sp.z.o.o SULMIERZYCKA 73 56-300 MILICZ WSZEWILKI POLSKA biuro@deftrans.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie defra faro 50 cm orzech rockford 001-b-05016
Nr kat. 100569412
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





