szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie comad dalia 40 cm kaszmirowy mat 81-40-1dk
Nr kat. 100608996
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Comad Dalia 40 cm kaszmirowy mat 81-40-1dk to propozycja, która łączy styl z funkcjonalnością, wpisując się w różnorodne aranżacje łazienek. Powyższy mebel łazienkowy kaszmirowy wyróżnia się uniwersalną, naturalną i łagodną barwą, która znakomicie odnajdzie się w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych, jak również eleganckich i wyposażonych w luksusowe detale. Prezentowana szafka o gładkiej i matowej powierzchni występuje w komplecie z uchwytami w trzech wariantach kolorystycznych – złotym, chromowanym i czarnym. Metalowy kosz na pranie stanowi praktyczne wyposażenie oferowanej szafki. Wymiary oferowanego mebla łazienkowego, który powstał z niezawodnej płyty laminowanej, sięgają 40 cm szerokości, 50 cm wysokości oraz 46 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | 81-40-1DK |
| Waga brutto: | 14 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie Comad Dalia 40 cm kaszmirowy mat 81-40-1dk to propozycja, która łączy styl z funkcjonalnością, wpisując się w różnorodne aranżacje łazienek. Powyższy mebel łazienkowy kaszmirowy wyróżnia się uniwersalną, naturalną i łagodną barwą, która znakomicie odnajdzie się w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych, jak również eleganckich i wyposażonych w luksusowe detale. Prezentowana szafka o gładkiej i matowej powierzchni występuje w komplecie z uchwytami w trzech wariantach kolorystycznych – złotym, chromowanym i czarnym. Metalowy kosz na pranie stanowi praktyczne wyposażenie oferowanej szafki. Wymiary oferowanego mebla łazienkowego, który powstał z niezawodnej płyty laminowanej, sięgają 40 cm szerokości, 50 cm wysokości oraz 46 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Zabudowa WC i kosze na pranie |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Tak |
| Kolor uchwytu: | Złoty, czarny, chrom |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | 81-40-1DK |
| Waga brutto: | 14 kg |
| Nowość: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie comad dalia 40 cm kaszmirowy mat 81-40-1dk
Nr kat. 100608996
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie












