szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie 50 elita lofty
Nr kat. 100193757
opis produktu
Wybierając zabudowę pod umywalkę warto zastanowić się nad nowoczesną szafkę 50 ELITA LOFTY z wysuwanym koszem cargo. Produkt wykonano z wysokiej jakości komponentów. Płyta laminowana, lakierowana na wysoki połysk, służy jako podstawa frontu i korpusu prezentowanego modelu. Ogromną zaletą szafki jest jej kolorystka w jasnym odcieniu szarości, który pasuje do większości pomieszczeń łazienkowych. Natomiast metalowe uchwyty są w kolorze chrom. Kosz cargo wyposażony jest w wytrzymałe prowadnice i system soft-close. Ponadto, spora pojemność kosza umożliwia umieszczenie w nim dowolnej ilości rzeczy przydatnych w łazience.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Lofty |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Szary |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | 167306 |
| Waga brutto: | 21.100 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wybierając zabudowę pod umywalkę warto zastanowić się nad nowoczesną szafkę 50 ELITA LOFTY z wysuwanym koszem cargo. Produkt wykonano z wysokiej jakości komponentów. Płyta laminowana, lakierowana na wysoki połysk, służy jako podstawa frontu i korpusu prezentowanego modelu. Ogromną zaletą szafki jest jej kolorystka w jasnym odcieniu szarości, który pasuje do większości pomieszczeń łazienkowych. Natomiast metalowe uchwyty są w kolorze chrom. Kosz cargo wyposażony jest w wytrzymałe prowadnice i system soft-close. Ponadto, spora pojemność kosza umożliwia umieszczenie w nim dowolnej ilości rzeczy przydatnych w łazience.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Lofty |
| Szerokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 70 cm |
| Głębokość: | 49 cm |
| Kolor: | Szary |
| Mebel z koszem na pranie: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Symbol producenta: | 167306 |
| Waga brutto: | 21.100 kg |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat z koszem na pranie 50 elita lofty
Nr kat. 100193757
Przeglądaj inne z kolekcji
Pamiętaj o








