szafka łazienkowa pod blat roca kwadro plus 40 cm orzech lincoln a857974540
Nr kat. 100570278
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat Roca Kwadro Plus 40 cm orzech lincoln a857974540 to propozycja, która występuje w zmontowanej i gotowej do podwieszenia forma. Powyższy mebel łazienkowy w odcieniu ciemnego brązu prezentuje na powierzchni charakterystyczny wzór usłojenia, imitując strukturę orzecha. Produkt łączący elementy stylu nowoczesnego z rustykalnym gwarantuje codzienną wygodę użytkowania. Zastosowany mechanizm cichego domknięcia oferuje lekki przesuw, a ponadto łagodnie dociąga front do korpusu. Wnętrze szafki podumywalkowej wypełniają dwie półki. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 40 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. Oferta nie obejmuje uchwytów – akcesoria łazienkowe dostępne są do nabycia oddzielnie w sklepie Komfort.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857974540 |
| Waga brutto: | 12.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat Roca Kwadro Plus 40 cm orzech lincoln a857974540 to propozycja, która występuje w zmontowanej i gotowej do podwieszenia forma. Powyższy mebel łazienkowy w odcieniu ciemnego brązu prezentuje na powierzchni charakterystyczny wzór usłojenia, imitując strukturę orzecha. Produkt łączący elementy stylu nowoczesnego z rustykalnym gwarantuje codzienną wygodę użytkowania. Zastosowany mechanizm cichego domknięcia oferuje lekki przesuw, a ponadto łagodnie dociąga front do korpusu. Wnętrze szafki podumywalkowej wypełniają dwie półki. Wymiary prezentowanego modelu wynoszą 40 cm szerokości, 53 cm wysokości oraz 38 cm głębokości. Oferta nie obejmuje uchwytów – akcesoria łazienkowe dostępne są do nabycia oddzielnie w sklepie Komfort.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Dekor: | Orzech Lincoln |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Liczba półek: | 1 |
| Szafki Slim: | Tak |
| Dostawca: | Roca |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 53 cm |
| Głębokość: | 38 cm |
| Kolor: | Ciemne drewno |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Montaż: | Uniwersalny |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 1 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Symbol producenta: | A857974540 |
| Waga brutto: | 12.100 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat roca kwadro plus 40 cm orzech lincoln a857974540
Nr kat. 100570278
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





