szafka łazienkowa pod blat otwarta oristo uni 40 cm czarny mat or00-po-40-8
Nr kat. 100517151
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Blat Otwarta Oristo Uni 40 Cm Czarny Mat Or00-Po-40-8 8 to nowoczesne rozwiązanie, które oferuje zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Dzięki podwieszanej formie pozwala na oszczędność miejsca i wprowadza do łazienki wizualną lekkość, otwarta konstrukcja półek ułatwia organizację, umożliwiając wygodne przechowywanie oraz szybki dostęp do potrzebnych akcesoriów. Mebel wykonany z wytrzymałej i odpornej na wilgoć płyty MDF cechuje się trwałością oraz prostotą w utrzymaniu czystości, jego wykończenie w odcieniu czarnego matu dodaje wnętrzom elegancji i współczesnego stylu. Szafka dostępna jest w różnych rozmiarach oraz kolorach. Wszystkie meble kolekcji UNI mogą być kompletowane z otwartymi półkami UNI.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Symbol producenta: | OR00-PO-40-8 |
| Waga brutto: | 8.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka Łazienkowa Pod Blat Otwarta Oristo Uni 40 Cm Czarny Mat Or00-Po-40-8 8 to nowoczesne rozwiązanie, które oferuje zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Dzięki podwieszanej formie pozwala na oszczędność miejsca i wprowadza do łazienki wizualną lekkość, otwarta konstrukcja półek ułatwia organizację, umożliwiając wygodne przechowywanie oraz szybki dostęp do potrzebnych akcesoriów. Mebel wykonany z wytrzymałej i odpornej na wilgoć płyty MDF cechuje się trwałością oraz prostotą w utrzymaniu czystości, jego wykończenie w odcieniu czarnego matu dodaje wnętrzom elegancji i współczesnego stylu. Szafka dostępna jest w różnych rozmiarach oraz kolorach. Wszystkie meble kolekcji UNI mogą być kompletowane z otwartymi półkami UNI.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | etna |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Symbol producenta: | OR00-PO-40-8 |
| Waga brutto: | 8.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat otwarta oristo uni 40 cm czarny mat or00-po-40-8
Nr kat. 100517151
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




