szafka łazienkowa pod blat otwarta rodan flow/loft 20 cm biały
Nr kat. 100551224
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat otwarta Rodan Flow/Loft 20 cm biały to funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko dwie pojemne wnęki do przechowywania akcesoriów łazienkowych, ale także przestrzeń do wyeksponowania dekoracji. Prezentowana szafka łazienkowa o otwartej konstrukcji pozwala urozmaicić zabudowę, nadając jej wizualną lekkość. Powyższy wariant utrzymany w uniwersalny odcieniu bieli posiada matowe wykończenie idealnie gładkiej powierzchni. Kolekcja mebli łazienkowych Rodan powstała z płyty laminowanej, dzięki czemu wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością oraz odpornością na zarysowania, odbarwienia, odkształcenia oraz trwałe zabrudzenia. Wymiary oferowanego modelu sięgają 20 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 44 cm głębokości. Kolekcja dostępna jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | flow |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 8.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat otwarta Rodan Flow/Loft 20 cm biały to funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko dwie pojemne wnęki do przechowywania akcesoriów łazienkowych, ale także przestrzeń do wyeksponowania dekoracji. Prezentowana szafka łazienkowa o otwartej konstrukcji pozwala urozmaicić zabudowę, nadając jej wizualną lekkość. Powyższy wariant utrzymany w uniwersalny odcieniu bieli posiada matowe wykończenie idealnie gładkiej powierzchni. Kolekcja mebli łazienkowych Rodan powstała z płyty laminowanej, dzięki czemu wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością oraz odpornością na zarysowania, odbarwienia, odkształcenia oraz trwałe zabrudzenia. Wymiary oferowanego modelu sięgają 20 cm szerokości, 57 cm wysokości oraz 44 cm głębokości. Kolekcja dostępna jest także w innych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | flow |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 57 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 8.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat otwarta rodan flow/loft 20 cm biały
Nr kat. 100551224
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











