szafka łazienkowa pod blat elita look 80 cm antracyt połysk re080801026610
Nr kat. 100193879
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 80 ELITA LOOK spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wyposażona jest w dwie pojemne szuflady z metalowymi uchwytami, które są wygodne w użyciu. Wytrzymałe prowadnice zapewniają pełny wysuw oraz ciche i łagodne zamykanie. Charakterystyczną cechą produktu jest jego antracytowy kolor, który wprowadza do wnętrza elegancji. Szczególnie dobrze wygląda wraz z ciemniejszym pokryciem ścian i podłogi łazienki. Jednocześnie, prezentowany model wykonano z płyty MDF z włókien drzewnych. Gwarantuje to zwiększoną wytrzymałość i odporność szafki na długotrwałe oddziaływanie wody.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | połysk |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE080801026610 |
| Waga brutto: | 28.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SZAFKA POD UMYWALKĘ 80 ELITA LOOK spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wyposażona jest w dwie pojemne szuflady z metalowymi uchwytami, które są wygodne w użyciu. Wytrzymałe prowadnice zapewniają pełny wysuw oraz ciche i łagodne zamykanie. Charakterystyczną cechą produktu jest jego antracytowy kolor, który wprowadza do wnętrza elegancji. Szczególnie dobrze wygląda wraz z ciemniejszym pokryciem ścian i podłogi łazienki. Jednocześnie, prezentowany model wykonano z płyty MDF z włókien drzewnych. Gwarantuje to zwiększoną wytrzymałość i odporność szafki na długotrwałe oddziaływanie wody.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | look |
| Rodzaj frontu: | Gładki |
| Wykończenie: | połysk |
| Metalowe boki szuflad: | Tak |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 63.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Antracyt |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Uchwyty w zestawie: | Nie |
| Cechy szczególne: |
|
| Sposób montażu: | Zmontowany |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Liczba szuflad/drzwi: | 2 |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Pełen wysuw szuflad: | Tak |
| Symbol producenta: | RE080801026610 |
| Waga brutto: | 28.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat elita look 80 cm antracyt połysk re080801026610
Nr kat. 100193879
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







