szafka łazienkowa pod blat otwarta comad iconic 20 cm biały mat iconic white 81-01-a
Nr kat. 100419945
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat otwarta Comad Iconic 20 cm biały mat iconic white 81-01-a to otwarty model mebla łazienkowego, który przeznaczony jest do wykończenia wraz z blatem łazienkowym. Propozycja producenta Comad przybiera ponadczasowy odcień bieli i uniwersalną formę, która pozwala dostosować zabudowę łazienkową do swoich indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Szafka łazienkowa o matowym wykończeniu powierzchni wykonana została z płyty laminowanej, dzięki czemu jest ponadprzeciętnie odporna na zarysowania, uderzenia, wilgoć, a także pozostałe uszkodzenia mechaniczne. Wymiary szafki łazienkowej wynoszą 20 cm szerokości, 44 cm głębokości oraz 46 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Iconic |
| Front ryflowany: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka łazienkowa pod blat otwarta Comad Iconic 20 cm biały mat iconic white 81-01-a to otwarty model mebla łazienkowego, który przeznaczony jest do wykończenia wraz z blatem łazienkowym. Propozycja producenta Comad przybiera ponadczasowy odcień bieli i uniwersalną formę, która pozwala dostosować zabudowę łazienkową do swoich indywidualnych preferencji oraz potrzeb. Szafka łazienkowa o matowym wykończeniu powierzchni wykonana została z płyty laminowanej, dzięki czemu jest ponadprzeciętnie odporna na zarysowania, uderzenia, wilgoć, a także pozostałe uszkodzenia mechaniczne. Wymiary szafki łazienkowej wynoszą 20 cm szerokości, 44 cm głębokości oraz 46 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Szafki podumywalkowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Iconic |
| Front ryflowany: | Tak |
| Miejsce montażu: | Wiszące |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Głębokość: | 44 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cichy domyk: | Nie |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Sposób montażu: | Do samodzielnego montażu |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Produkt polski: | Tak |
| Outlet: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka łazienkowa pod blat otwarta comad iconic 20 cm biały mat iconic white 81-01-a
Nr kat. 100419945
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



